Grand Prix Polski |
28-02 to 01-03 |
Kozienice |
25m |
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat |
01-03 to 31-03 |
Polska |
25m |
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat |
06-03 to 08-03 |
Olsztyn (25m) |
25m |
Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat |
06-03 to 08-03 |
Ostrowiec Świętokrzyski (25m) |
25m |
Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat |
13-03 to 15-03 |
Gliwice (25m) |
25m |
Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat |
13-03 to 15-03 |
Oświęcim (25m) |
25m |
Mistrzostwa Szkół Sportowych w pływaniu |
20-03 to 21-03 |
Racibórz |
25m |
Akademickie Mistrzostwa Polski |
28-03 to 29-03 |
Poznań |
25m |
Wielomecz dz. 15-16, chł.17-18 |
28-03 to 29-03 |
Netanya (Izrael) |
50m |
Wielomecz dz. 13-14, chł.15-16 |
28-03 to 29-03 |
Oeiras (Portugalia) |
50m |
Polska Liga Pływacka (Województwa) |
18-04 to 19-04 |
Warszawa |
50m |
Grand Prix - Puchar Polski |
02-05 to 03-05 |
Gorzów Wielkopolski |
50m |
Mistrz. Świata Niewidomych i Niedowidzących |
08-05 to 18-05 |
Seul |
50m |
Wielomecz dz. 13-14, chł.15-16 |
09-05 to 10-05 |
Gorzów Wielkopolski |
50m |
Grand Prix - Puchar Polski |
09-05 to 10-05 |
Opole (50m) |
50m |
Grand Prix - Puchar Polski |
16-05 to 17-05 |
Szczecin |
50m |
Główne Mistrzostwa Polski |
28-05 to 31-05 |
Szczecin |
50m |
MDM Młodzików 12 lat – II runda |
01-06 to 30-06 |
Polska |
25m |
Mistrzostwa Okręgów |
01-06 to 30-06 |
Polska 25m/50m |
25m |
Liga SMS |
05-06 to 06-06 |
do ustalenia (50m) |
50m |
MDM Młodzików 13 lat – II runda |
20-06 to 21-06 |
Kraków |
50m |
MDM Młodzików 13 lat – II runda |
20-06 to 21-06 |
Ostrowiec Świętokrzyski |
50m |
MDM Młodzików 13 lat – II runda |
20-06 to 21-06 |
Gorzów Wielkopolski |
50m |
IGRZYSKA EUROPEJSKIE/MEJ (dz. ≤16, chł.≤18) |
23-06 to 27-06 |
Baku |
50m |
Letnie Mistrz. Polski w Pływaniu Masters |
26-06 to 28-06 |
Szczecin |
50m |
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 14 l. |
03-07 to 05-07 |
Olsztyn |
50m |
Uniwersjada |
04-07 to 14-07 |
Gwangju (KOR) |
50m |
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 16 l. |
10-07 to 12-07 |
Dębica |
50m |
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 15 l. |
10-07 to 12-07 |
Ostrowiec Świętokrzyski |
50m |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat |
15-07 to 17-07 |
Ostrowiec Świętokrzyski |
50m |
Mistrzostwa Świata |
02-08 to 09-08 |
Kazan (RUS) |
50m |
Mistrzostwa Świata Juniorów |
25-08 to 30-08 |
Singapure (SIN) |
50m |
Ogólnopolska Konferencja Trenerów Pływania |
24-09 to 27-09 |
Kraków |
50m |
Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej |
10-10 to 11-10 |
Polska |
25m |
Polska Liga Pływacka (Województwa) |
16-10 to 17-10 |
Ciechanów |
25m |
Grand Prix Puchar Polski |
24-10 to 25-10 |
Kraków - AWF |
25m |
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej |
01-11 to 30-11 |
Polska |
25m |
Grand Prix Puchar Polski |
07-11 to 08-11 |
Łódź |
50m |
Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters |
13-11 to 15-11 |
Gliwice (25m) |
25m |
Grand Prix Puchar Polski |
21-11 to 22-11 |
Poznań |
25m |
Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów |
17-12 to 20-12 |
Lublin |
25m |