Arena Grand Prix Puchar Polski |
23-02 to 24-02 |
Kozienice |
25m |
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat – I runda |
01-03 to 31-03 |
OZP/kluby |
25m |
Klubowe Misrzostwa Polski Juniorów w pływaniu |
08-03 to 09-03 |
Warszawa |
25m |
Arena Grand Prix Puchar Polski |
23-03 to 24-03 |
Lublin |
50m |
Mistrzostwa Szkół Sportowych |
06-04 to 07-04 |
Racibórz |
25m |
Arena Grand Prix Puchar Polski |
06-04 to 07-04 |
Warszawa |
50m |
Wielomecz dz. 16 – 17, chł. 17 - 18 |
13-04 to 14-04 |
Sursee (SUI) |
50m |
Wielomecz dz. 14 – 15, chł. 15 - 16 |
13-04 to 14-04 |
Graz (AUT) |
50m |
Arena Grand Prix Puchar Polski |
27-04 to 28-04 |
Ostrowiec Świętokrzyski |
50m |
Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców |
15-05 to 19-05 |
Olsztyn |
50m |
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10,11 lat |
15-05 to 16-06 |
OZP/kluby |
25m |
Liga SMS - Runda 2 |
24-05 to 25-05 |
Drzonków |
50m |
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat |
01-06 to 30-06 |
OZP/kluby |
25m |
Mistrzostwa Okręgów |
01-06 to 30-06 |
Polska 25m/50m |
25m |
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat |
15-06 to 16-06 |
3 strefy |
25m |
Uniwersjada |
03-07 to 14-07 |
Neapol (ITA) |
50m |
Mistrzostwa Europy Juniorów |
03-07 to 07-07 |
Kazań |
50m |
Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat |
05-07 to 07-07 |
Olsztyn |
50m |
Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat |
05-07 to 07-07 |
Oświęcim |
50m |
Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat |
10-07 to 12-07 |
Lublin |
50m |
OOM / MPJ 17-18 lat |
18-07 to 21-07 |
Drzonków |
50m |
EYOF dz, 14 – 15, chł. 15 - 16 |
20-07 to 28-07 |
Baku |
50m |
Mistrzostwa Świata |
21-07 to 28-07 |
Gwangju (KOR) |
50m |
Mistrzostwa Świata Juniorów dz. 14 - 17, chł. 15 - 18 |
20-08 to 25-08 |
Budapeszt |
50m |
Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej i Wytrzymałości 11-12 lat |
01-10 to 31-10 |
OZP/kluby |
25m |
Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej |
12-10 to 13-10 |
OZP/kluby |
25m |
Arena Grand Prix Puchar Polski |
26-10 to 27-10 |
Oświęcim (25m) |
25m |
Arena Grand Prix Puchar Polski |
09-11 to 10-11 |
Łódź |
25m |
Arena Grand Prix Puchar Polski |
23-11 to 24-11 |
Poznań |
25m |
Liga SMS - Runda 1 |
29-11 to 30-11 |
Oświęcim (25m) |
25m |
Mistrzostwa Europy |
04-12 to 08-12 |
Glasgow (SCT) |
25m |
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat |
06-12 to 08-12 |
Ostrowiec Świętokrzyski (25m) |
25m |
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat |
13-12 to 15-12 |
Opole |
25m |
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat |
13-12 to 15-12 |
Lublin |
25m |
Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat |
18-12 to 22-12 |
Ostrowiec Świętokrzyski (25m) |
25m |