Krzysztof Pielowski brązowym medalistą Uniwersjady na dystansie 10 km w pływaniu na wodach otwartych 1:55:19.
Gratulacje!
Krzysztof Pielowski
foto: Paweł Skraba

Kacper Stokowski brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów na dystansie 50m stylem grzbietowym z czasem 25.38
Gratulacje!
screen:FINAtv

UNIWERSJADA Tajpej 2017 podsumowanie VII sesji finałowej:
50m stylem dowolnym
8. miejsce Konrad Czerniak 22.41
50 m stylem klasycznym kobiet
5. miejsce Dominika Sztandera 31.59
200m stylem motylkowym
6. miejsce Klaudia Naziębło 2:12.47
400m stylem zmiennym
5. Dawid Szwedzki 4:18.11
Sztafeta 4x100 zmiennym kobiet
8. Polska (Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Klaudia Naziębło, Anna Dowgiert)   4:05.95

Kacper Majchrzak srebrnym medalistą Uniwersjady na dystansie 100m stylem dowolnym‼️
Gratulacje!
Kacper Majchrzakfoto: Paweł Skraba

Srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym chłopców w składzie: Karol Ostrowski, Bartosz Piszczorowicz, Kacper Stokowski, Jakub Kraska  3:18.53 Gratulacje!
sztafeta 4x100m stylem dowolnym

Podsumowanie VI sesji finałowej:
5. sztafeta 4x100 stylem zmiennym chłopców w składzie: Kacper Stokowski, Rafał Kusto, Jakub Kraska, Bartosz Piszczorowicz 3:39.14

Podsumowanie V sesji finalowej:
100 m stylem dowolnym chłopców
13. Bartosz Piszczorowicz 50.19
50 m stylem klasycznym chłopców
Rafał Kusto  DSQ
400 m stylem zmiennym chłopców
8. Marcel Wągrowski 4:23.56

Podsumowanie V sesji eliminacyjnej:

Kacper Majchrzak srebrnym medalistą Uniwersjady na dystansie 200m stylem dowolnym z nowym rekordem Polski! 1:46,19 Gratulacje!
foto: Michał Skraba
Kacper Majchrzak

Zbiór Uchwał podjętych na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Pływackiego 07.04.2017 Warszawa dot. szkolenia sportowego w pływaniu wraz z załącznikami.
Załącznik do Uchwały Nr 48/2017 - Program szkolenia sportowego w pływaniu
Załącznik do Uchwały Nr 49/2017 - Porozumienie o współpracy
Załącznik do Uchwały Nr 49/2017 - Umowa o współpracy

W dniach 20 - 26.07.2017r. odbyły się XXIII Letnie Igrzyska Osób Niesłyszących w Samsun w Turcji.
Polska reprezentacja zajęła 6 miejsce w kasyfikacji medalowej.
Medale zdobyli:
Konrad Powroźnik złoty medal na dystansie 200m stylem motylkowym z czasem 2:04.94
Artur Pióro srebrny medal na dystansie 400m stylem dowolnym z czasem 4:02.74
Artur Pióro brązowy medal na dystansie 1500m stylem dowolnym z czasem (16:12.34)
Julia Chmielewska brązową medal na dystansie 50m stylem klasycznym z czasem 34.09

Strony