Uchwała Nr 64/2017 Zarządu Polskiego Związku Pływackiego w sprawie opłat za wydanie zaświadczeń Polskiego Związku Pływackiego w pliku do pobrania.

Video Live - Blok 3
Video Live - Blok 2

Video Live - Blok I

WYNIKI LIVE / RESULTS

Komunikat organizacyjny, zaproszenie, zamówienie zakwaterowania i wyżywienia oraz lista zgłoszonych klubów i zawodników w plikach do pobrania.

Polski Związek Pływacki informuje, że nastąpiły zmiany w kalendarzu imprez na rok 2017:
1. Odwołane zostają zawody Polskiej Ligi Pływackiej planowane na 13-14.10.2017  (z uwagi na niewielkie zainteresowanie środowiska);
2. ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI w dniach 21-22.10.2017r. zostaje przeniesione do OŚWIĘCIMIA (ze względów organizacyjnych).

Arkusz treningowy na rok szkoleniowy 2017/2018 (w pliku do pobrania) dla kadry narodowej pływania, wymagany przez Wydział Szkolenia PZP
Wszelkie uwagi prosimy kierować do Piotra Woźnickiego na adres wozniak100@interia.pl

Krzysztof Pielowski brązowym medalistą Uniwersjady na dystansie 10 km w pływaniu na wodach otwartych 1:55:19.
Gratulacje!
Krzysztof Pielowski
foto: Paweł Skraba

Kacper Stokowski brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów na dystansie 50m stylem grzbietowym z czasem 25.38
Gratulacje!
screen:FINAtv

UNIWERSJADA Tajpej 2017 podsumowanie VII sesji finałowej:
50m stylem dowolnym
8. miejsce Konrad Czerniak 22.41
50 m stylem klasycznym kobiet
5. miejsce Dominika Sztandera 31.59
200m stylem motylkowym
6. miejsce Klaudia Naziębło 2:12.47
400m stylem zmiennym
5. Dawid Szwedzki 4:18.11
Sztafeta 4x100 zmiennym kobiet
8. Polska (Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Klaudia Naziębło, Anna Dowgiert)   4:05.95

Kacper Majchrzak srebrnym medalistą Uniwersjady na dystansie 100m stylem dowolnym‼️
Gratulacje!
Kacper Majchrzakfoto: Paweł Skraba

Srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów w sztafecie 4x100 m stylem dowolnym chłopców w składzie: Karol Ostrowski, Bartosz Piszczorowicz, Kacper Stokowski, Jakub Kraska  3:18.53 Gratulacje!
sztafeta 4x100m stylem dowolnym

Podsumowanie VI sesji finałowej:
5. sztafeta 4x100 stylem zmiennym chłopców w składzie: Kacper Stokowski, Rafał Kusto, Jakub Kraska, Bartosz Piszczorowicz 3:39.14

Podsumowanie V sesji finalowej:
100 m stylem dowolnym chłopców
13. Bartosz Piszczorowicz 50.19
50 m stylem klasycznym chłopców
Rafał Kusto  DSQ
400 m stylem zmiennym chłopców
8. Marcel Wągrowski 4:23.56

Podsumowanie V sesji eliminacyjnej:

Strony