Spotkanie Rodziny Olimpijskiej

W dniu 8 stycznia 2018 roku w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie w obecności Prezydenta RP Andrzeja Dudy jego Małżonki Agaty Kornhauser-Dudy, Ministra Sportu i Turystyki Witolda Banki, Prezesa PKOl Andrzeja Kraśnickego i wielu ważnych gości z kraju i zagranicy odbyło się spotkanie Rodziny Olimpijskiej.
Jednym z wydarzeń towarzyszących tej uroczystości było wyróżnienie Polskich Związków Sportowych, które w roku 2017 osiągnęły wybitne wyniki w rywalizacji międzynarodowej.
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że spośród 39 Polskich Związków Sportowych wyróżnionych zostało 13 Związków w tym Polski Związek Pływacki.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy swoją pracą, zaangażowaniem oraz wynikami sportowymi przyczynili się do przyznania tego wyróżnienia naszemu stowarzyszeniu.
Jest ono wyrazem uznania dla naszej wspólnej pracy na rzecz rozwoju polskiego pływania.
Podczas spotkania Rodziny Olimpijskiej wręczono doroczne nagrody im. Eugeniusza Pietrasika dla największych Nadziei Olimpijskich.
Miło nam poinformować, że za rok 2017 spośród 2 przyznanych nagród wyróżnienie z rąk Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki oraz Prezesa PKOL Andrzeja Kraśnickiego otrzymał Kacper Stokowski oraz trener Paweł Wołkow.
Serdecznie gratulujemy zarówno nagrodzonym jak i klubowi UKS G8 Bielany Warszawa.

Spotkanie Rodziny Olimpijskiej