Komunikaty

Polski Związek Pływacki uprzejmie informuje, że Zarząd PZP zatwierdził zmiany terminów organizacji Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 14 – 16 lat oraz Ogólnopolskiej Olimpiady ujętych w Kalendarzu zawodów na rok 2020, które wynikają ze zmiany przez LEN terminu Mistrzostw Europy Juniorów.  

KALENDARZ IMPREZ (PŁYWANIE) NA ROK 2020

WYNIKI
Transmisja internetowa

Polski Związek Pływacki uprzejmie powiadamia, że w dniach 07.11.- 09.11.2019r. w Doha odbędzie się Puchar Świata w pływaniu
Powołanie zawodników i trenerów w pliku do pobrania.

Wszystkie informacje dotyczące zawodów z kalendarza imprez Polskiego Związku Pływackiego znajdują się w menu AKTUALNOŚCI zakładka ZAWODY CENTRALNE.

W ubiegłym tygodniu zarząd PZP zawarł umowę o współpracy z firmą prowadzącą serwis Szybkieskladki.pl aby ułatwić klubom zbieranie składek.
 

Polski Związek Pływacki Uprzejmie powiadamia, że w dniach 11.10 - 13.10.2019 odbędzie się w Berlinie Puchar Świata w pływaniu.
Powołanie reprezentacji w pliku do pobrania.

Polski Związek Pływacki publikuje klasyfikację drużynową Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 i 13 lat.
Punktacja drużynowa MDMM 12 lat
Punktacja drużynowa MDMM 13 lat

Punktacja drużynowa MDMM 12 lat (szczegóły)
Punktacja drużynowa MDMM 13 lat (szczegóły)

opracowanie: Krzysztof Świderski

Polski Związek Pływacki uprzejmie informuje, że decyzją Zarządu PZP (Uchwała nr 77/E/2019) zmienione zostały minima kwalifikacyjne na Mistrzostwa Europy (25 m) 4-8.12.2019r. Glasgow.
Plik do pobrania poniżej.

www.mozp.pl/konferencjaOrganizatorzy, współorganizatorzy i partnerzy zapraszają na X Ogólnopolską Konferencję Szkoleniową Trenerów Pływania, która odbędzie się 19-22 września 2019 r. w Krakowie.

Przypominamy, że zasadniczy etap/termin rejestracji na forum upływa 3 września br. – rejestracja na www.mozp.pl/konferencja

Paweł Uryniuk brązowym medalistą Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Baku
na dystansie 100 m stylem motylkowym z czasem 54.73.

Gratulacje‼️

Paweł Uryniuk

foto: Dagmara Zielińska

Strony