Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w pływaniu.

Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w pływaniu.

Zdjęcie główne: 

Polski Związek Pływacki informuje, że w dniach 12-13 lutego 2022 roku w Dębicy odbędą się Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Zawody te odbędą się na pływalni 50 – cio metrowej i będą pierwszymi zawodami centralnymi w 2022 roku. Poniżej zamieszczamy klasyfikację klubową na podstawie wyników osiągniętych podczas Zimowych Mistrzostw Polski juniorów młodszych 14-16 lat oraz juniorów 17-18 lat oraz aktualny regulamin zawodów.

Zgodnie z regulaminem w zawodach prawo startu, w pierwszej kolejności, mają zespoły, które zajęły miejsca 1 – 16 w klasyfikacji łącznej sezonu zimowego 2021. W dalszej kolejności do startu zostaną zakwalifikowane kluby, które zajęły dalsze miejsca w klasyfikacji.

Prosimy o przesłanie do trenera Piotra Woźnickiego (adres mailowy p.woznicki@polswim.pl) potwierdzenia wzięcia udziału lub rezygnację z udziału w zawodach do dnia 17.01.2022 roku.

Prosimy także o informację od klubów spoza miejsc 1 - 16, przesłaną na ten sam adres mailowy, o chęci wzięcia udziału w tych zawodach.

Komunikat organizacyjny zostanie opublikowany najbliższych dniach.

Serdecznie zapraszamy do Dębicy!