Ruszyły zapisy na Międzynarodową Konferencję Trenerów i Instruktorów Pływania!

Ruszyły zapisy na Międzynarodową Konferencję Trenerów i Instruktorów Pływania!

Już w dniach 1-3 grudnia w warszawskim Hotelu Boss odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Trenerów i Instruktorów Pływania. Wśród prelegentów znaleźli się znakomici polscy trenerzy i specjaliści, nie brakuje też uznanych zagranicznych nazwisk. W środę uruchomiona została rejestracja na to wydarzenie.

Za pośrednictwem specjalnej strony internetowej konferencjapzp.pl można zapisać się i dołączyć do uczestników konferencji. Znalazły się tam też wszystkie najważniejsze informacje: szczegółowy program, wszystkich prelegentów i uczestników paneli dyskusyjnych, dokładną lokalizację oraz szczegóły dotyczące pakietów konferencyjnych.

Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w Hotelu Boss przy ul. Żwanowieckiej 20. Rozpoczęcie wykładów jest planowane na godzinę 13:30 w piątek (1 grudnia). Będzie można w nich uczestniczyć stacjonarnie, ale także za pośrednictwem transmisji internetowej.

W związku z tym dla chętnych zostały opracowane trzy pakiety:

- Pakiet Standard w cenie 780 zł,

- Pakiet Trener w cenie 480 zł
(dla trenerów i instruktorów pływania z aktywną licencją PZP),

- Pakiet On-line w cenie 450 zł.

Każdy, kto weźmie udział w konferencji, otrzyma m. in. certyfikat uczestnictwa i 10-dniowy dostęp do zapisu transmisji po zakończeniu wydarzenia.

Organizator zarezerwował też miejsca w hotelu dla uczestników konferencji (pokój 1-osobowy ze śniadaniem: 259 zł/doba; pokój 2-osobowy ze śniadaniem: 299 zł/doba). Pokoje można rezerwować na hasło: Konferencja PZP.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się znakomici polscy i zagraniczni trenerzy. Jednym z prelegentów będzie James Gibson - mistrz świata i Europy w stylu klasycznym, a obecnie jeden z najbardziej cenionych szkoleniowców na świecie, który w swojej trenerskiej karierze trenował największe gwiazdy, takie jak Sarah Sjostrom, Chad Le Clos, Florent Manaudou czy Ben Proud. Brytyjczyk opowie o różnych metodach rozwoju szybkości u pływaków, będzie też jednym z uczestników panelu o prawidłowej interpretacji wyników w pracy z fizjologiem i budowaniu sztabu szkoleniowego.

Pływackie tematy poruszy również Dave Salo - wieloletni trener Uniwersytetu Południowej Kalifornii, USC Trojans i kadry USA na najważniejszych międzynarodowych imprezach, który sięgał po wielkie sukcesy z takimi zawodnikami jak Aaron Pierson, Amanda Beard, Jason Lezak, Rebecca Soni czy Katinka Hosszu. Amerykanin poprowadzi wykład w temacie „Od trenera grup wiekowych do trenera olimpijskiego - kariera napędzana ciekawością”.

Drugim prelegentem ze Stanów Zjednoczonych będzie Anthony Ervin - były znakomity sprinter, dwukrotny indywidualny mistrz olimpijski na 50 m stylem dowolnym, który zajmie się tematem wpływu trenera na rozwój pływaków w poszczególnych etapach wiekowych. Wspólnie z Salo weźmie też udział w panelu dyskusyjnym o sekretach amerykańskiego pływania.

Z kolei zagadnienia dotyczące psychologii sportu omówi Daria Abramowicz, współpracująca na co dzień z liderką tenisowego rankingu WTA i czterokrotną mistrzynią wielkoszlemową Igą Świątek.

Konferencja organizowana przez Polski Związek Pływacki i Podlaski Okręgowy Związek Pływacki, której partnerami są sponsor główny PZP – Polska Grupa Energetyczna S.A., Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Arena, pełni kluczową rolę w tworzeniu przestrzeni i dialogu wśród trenerów i instruktorów pływania. Stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, wiedzy i opinii, łącząc zarówno tradycyjne podejście oraz innowacyjne koncepcje. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.